Senior Spedytor
województwo śląskie money B2B/umowa o prace

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Dla naszego klienta poszukujemy Senior Spedytor- województwo śląskie.

Zadania

• Poszukiwanie i pozyskiwanie kontrahentów z Europy Zachodniej,
• Rozbudowywanie sieci podwykonawców,
• Planowanie i organizacja międzynarodowych transportów samochodowych,
• Monitoring wykonania usługi oraz dbanie o wysoką jakość i terminowość realizacji zleceń,
• Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
• Optymalizacja kosztów spedycyjnych.

Wymagania
• Doświadczenie w branży logistycznej, w szczególności w spedycji międzynarodowej,
• Znajomość specyfiki rynku oraz przepisów i regulacji w zakresie transportu i spedycji,
• Mile widziane doświadczenie w organizacji transportu ładunków ponadnormatywnych,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Znajomość obsługi giełd transportowych,
• Komunikatywność i umiejętności negocjacyjne,
• Umiejętność budowania stałych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
• Odpowiedzialność, samodzielność i umiejętności analityczne,
• Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji oraz do pracy pod presją czasu.

Oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę na zasadzie B2B (w zależności od indywidualnych preferencji),
• Dogodny dojazd do każdego z naszych oddziałów – biura zlokalizowane są w centrach miast, w pobliżu węzłów komunikacyjnych,
• Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja uzależniona od osiąganych wyników; premiowanie oparte na klarownych zasadach,
• Rozbudowany back office, który odciąży Cię od czynności administracyjnych i pozwoli skupić się na sednie Twojej pracy,
• Pakiet atrakcyjnych benefitów.

Call us +48 22 114 37 61 or send us your CV