Senior Digital Media Planner
Warszawa / praca hybrydowa money UoP/B2B

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Dla naszego Klienta, dużego domu mediowego, poszukujemy osoby na stanowisko Senior Digital Media Planner.

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie kompleksowych strategii digitalowych, które odpowiadają na cele biznesowe i marketingowe klientów,

  • analiza celów kampanii, grupy docelowej i rynku, aby zidentyfikować najskuteczniejsze kanały digitalowe,

  • planowanie kampanii w różnych kanałach cyfrowych oraz stały monitoring prowadzonych działań,

  • optymalizacja rozdziału budżetu i taktyk mediowych w oparciu o analizę danych i wyniki kampanii,

  • prowadzenie negocjacji warunków cenowych oraz współpraca z wydawcami,

  • koordynowanie pracy zespołu mediowego, w tym mentoring młodszych członków zespołu,

  • przygotowywanie raportów i cyklicznych podsumowań dla prowadzonych klientów,

  • monitorowanie na bieżąco kampanii,

  • śledzenie najnowszych trendów i innowacji w mediach cyfrowych, aby wdrażać nowe rozwiązania i narzędzia w strategiach mediowych,

  • testowanie nowych kanałów i technologii reklamowych, aby zwiększać zasięg i zaangażowanie docelowych grup klientów.

Nasze wymagania:

  • posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w domu i/lub agencji mediowej w pracy dla klientów digitalowych (warunek konieczny),

  • znasz różne kanały komunikacji online oraz potrafisz tworzyć oparte na nich strategie i mediaplany,

  • rozliczenia z klientem za sprzedaż nie są Ci obce,

  • jesteś osobą komunikatywną i potrafisz budować relacje oraz pracować w zespole,

  • jesteś osobą samodzielną, dobrze zorganizowaną, odpowiedzialną, zaangażowaną i responsywną,

  • znasz bardzo dobrze power point oraz excel.

To oferujemy:

  • możliwość rozwoju i nauki pod okiem specjalistów oraz udział w programach rozwojowych:

  • Brain to Brain (B2B) cykl wewnętrznych szkoleń międzyspółkowych (stacjonarnych i/lub on-line) dostępnych dla wszystkich pracowników,

  • Shadowing – wewnętrzny program mentoringowy pomiędzy spółkami,

  • Open Door – niezależnie od spółki, w której pracujesz, możesz brać udział w pracach i projektach innych biznesów, dzięki zasadzie otwartych drzwi,

  • dostęp do platformy grywalizacyjnej, za pomocą której poznajemy spółki grupy, wykonujemy zadania wspierające biznes, a za każdą aktywność otrzymujemy punkty, które wymieniamy na nagrody,

  • firmową biblioteczkę, z przestrzenią do jej współtworzenia,

  • Loyalty program, z którego skorzystasz po ukończeniu poszczególnych lat pracy,

  • benefity m.in. :

    • opieka medyczna w EnelMed indywidualna i rodzinna,

    • karta Fitsport,

    • e-karty do sklepów i bony na szkolenia, w ramach wymiany punktów zdobytych na platformie grywalizacyjnej,

    • dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego,

    • cykliczne integracje oraz wspólne celebracje, w biurze mamy własny dystrybutor prosseco,

    • brak dress code’u,

    • program rekomendacji pracowników – już od pierwszego dnia pracy możesz polecać swoich znajomych do pracy w dowolnej spółce Grupy i otrzymać za to atrakcyjny bonus finansowy,

    • praca w piątki do 15.00,

    • pracujemy w trybie hybrydowym.

Call us +48 22 114 37 61 or send us your CV