Samodzielna(y) Księgowa(y)
Warszawa, Wilanów money UoP

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Dla naszego Klienta z branży przemysłowej poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko księgowe.

Lokalizacja: Warszawa, Wilanów

Raportowanie do: Główna Księgowa

Opis stanowiska:

  • Księgowanie faktur sprzedaży i zakupu (krajowych i zagranicznych: WDT, WNT, import, export)
  • Księgowanie różnic walutowych
  • Weryfikacja, ewidencja dokumentów księgowych.
  • Uzgadnianie rejestru VAT i VAT UE
  • Uzgadnianie kont księgowych, przygotowanie raportów do zamknięć miesięcznych.
  • Księgowanie i rozliczanie zaliczek
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Udział w sporządzaniu okresowych i rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finansowe lub pokrewne)
  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Znajomość przepisów podatkowych
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze pełnej księgowości
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP (Comarch ERP XL będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość MS Office w szczególności Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Dobra organizacja pracy, pracowitość, odpowiedzialność za powierzone zadania, dokładność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów : Prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie, Multisport

Call us +48 22 114 37 61 or send us your CV