Przedstawiciel Handlowy Usług Transportowych
Górny Śląsk money UoP

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko

Zadania:

– Pozyskiwanie oraz rozwój klientów polskich, zagranicznych (niemieckojęzycznych) w zakresie transportu i spedycji międzynarodowej,

– Uczestnictwo w targach branżowych, spotkaniach oraz wyjazdach biznesowych,

– Pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjowanie zawieranych umów,

– Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy,

– Przygotowywanie ofert przetargowych, wycen, dokumentacji,

– Ścisła współpraca z innymi działami firmy, tworzenie strategii rozwoju oraz sprzedaży,

– Działania marketingowe, dbanie o wizerunek firmy,

– Dbanie o wysoki standard obsługi klienta oraz świadczonych usług,

– Analiza rynku.

Wymagania:

– Doświadczenie w sprzedaży usług transportowo-spedycyjnych,

– Znajomość rynku TSL,

– Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (C1).Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub/i włoskiego,

– Umiejętność nawiązywania, utrzymywania pozytywnych i trwałych relacji z klientami,

– Wytrwałość w dążeniu do celu, dobra organizacja własnej pracy,

– Samodzielność, otwartość i komunikatywność,

– Zaangażowanie i duży entuzjazm do pracy,

– Umiejętności negocjacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,

– Prawo jazdy kategorii B,

– Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– Atrakcyjny system wynagradzania,

– Samochód służbowy,

– Ubezpieczanie na życie.

Call us +48 22 114 37 61 or send us your CV

Chcemy poinformować, że podjęliśmy wszelkie zalecane środki ochrony w stosunku do naszego zespołu, wobec kandydatów i naszych klientów aby uniknąć zagrożenia zarażenia Koronawirusem.
Nie przerywamy naszej działalności. Rozumiemy, że szczególnie w tej trudnej sytuacji nasi klienci potrzebują naszego ciągłego wsparcia w rekrutacji pracowników.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Służymy też pomocą z zakresie doradztwa kryzysowego związanego z problematyką HR z jaką przychodzi mierzyć się wszystkim firmom.
We would like to inform that we undertook all available precautions for our staff,  candidates and customers necessary to avoid Covid-19 danger.
We are operating continuously. We understand that especially in this difficult time our customers need our continuous suport.
We suport also crisis management for HR area in comapnies.