Performance Media Manager
Warszawa money UoP/B2B

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Dla naszego klienta, którym jest dom mediowy poszukujemy osoby na stanowisko Performance Media Manager.

Wymagania:

  1. Doświadczenie – min. 4 lata w pracy z klientem biznesowym i 2 lata w zarządzaniu zespołem.
  2. Doświadczenie w tworzeniu strategii reklamowych.
  3. Doświadczenie w przygotowywaniu ofert.
  4. Biegła znajomość narzędzi: Google Ads, Microsoft Ads, Meta Ads, TikTok Ads, Twitter Ads, AdForm, DV360, Google Tag Manager, Google Analytics, Google Data Studio, Google Merchant Center, Facebook Business Manager, Google Search Console, MS Excel.
  5. Praktyczna znajomość procesu audytowania kont reklamowych.
  6. Mile widziane certyfikaty Skillshop i Blueprint.
  7. Wysoka kultura osobista, umiejętności komunikacyjne, kreatywność i zaangażowanie, umiejętność podejmowania decyzji, samodzielność i odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia.
  8. Wykształcenie wyższe.
  9. Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Obowiązki:

  1. Zarządzanie zespołem specjalistów i reagowanie na potrzeby klientów.
  2. Tworzenie i egzekucja strategii digital dla sektorów: komercyjnego i publicznego.
  3. Monitorowanie realizacji kampanii.
  4. Gotowość do zarządzania kampaniami w sytuacjach kryzysowych.
  5. Bieżąca współpraca z zespołem klienckim.
  6. Rozliczanie faktur kosztowych od dostawców.

Oferujemy:

  1. Możliwość rozwoju i nauki pod okiem specjalistów oraz udział w programach rozwojowych.
  2. Dostęp do platformy grywalizacyjnej, za pomocą której poznajemy spółki grupy, wykonujemy zadania wspierające biznes, a za każdą aktywność otrzymujemy punkty, które wymieniamy na nagrody.
  3. Workation – Loyality program, z którego skorzystasz po ukończeniu poszczególnych lat pracy.
  4. Opiekę medyczną indywidualna i rodzinna, kartę sportową.
  5. E-karty do sklepów i bony na szkolenia, w ramach wymiany punktów zdobytych na platformie grywalizacyjnej.
  6. Cykliczne integracje oraz wspólnie celebracje.
  7. Program rekomendacji pracowników – już od pierwszego dnia pracy możesz polecać swoich znajomych do pracy w dowolnej spółce Grupy i otrzymać za to atrakcyjny bonus finansowy.
  8. Pracę w trybie hybrydowym.

Call us +48 22 114 37 61 or send us your CV