HR Manager
HR Manager
Warszawa money UoP/B2B

Dla naszego klienta, firmy z branży eventowo-rozrywkowej, poszukujemy osoby na stanowisko
HR Manager.

Kluczowe zadania:

  • koordynacja i wsparcie wszelkich działań związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi (m.in. rekrutacja na kluczowe stanowiska, onboarding, ocena okresowa, szkolenia i inne działania rozwojowe),
  • bieżące wsparcie Kadry Managerskiej w podejmowaniu decyzji personalnych,
  • reprezentacja firmy w ramach lokalnych działań Employer Brandingowych,
  • przygotowanie i prowadzenie warsztatów wewnętrznych w ramach pojawiających się potrzeb,
  • przygotowywanie planów szkoleniowych,
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników oraz osób zaczynających prace w ramach organizacji,
  • budowanie relacji z uczelniami wyższymi w celu pozyskiwania absolwentów,
  • organizowanie konkursów dla pracowników celem motywacji zespołów,
  • ścisła współpraca, zarówno wewnątrz zespołu centrali, firmy jak i z innymi zespołami z oddziałów.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane psychologia, socjologia lub ZZL),
  • posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale HR,
  • cechuje Cię dojrzałość biznesowa i umiejętność myślenia procesowego,
  • potrafisz budować długotrwałe relacje i współpracować w zespole,
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,
  • jesteś osobą doskonale zorganizowaną i zorientowaną na rezultaty, a samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu to dla Ciebie codzienność,
  • jesteś osobą zmotywowaną do pracy i zaangażowaną, gdyż obszar HR to Twoja pasja!
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne to cechy, które Cię opisują,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i czynnie z niego korzystasz,
  • językiem angielskim posługujesz się na poziomie dobrym.

Zapewniamy:

  • możliwość udziału w budowaniu organizacji i zespołu pracowników,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski,
  • pracę w ciekawej, pełnej wyzwań firmie,
  • dynamiczne środowisko pracy, wśród ludzi, którzy lubią to co robią,
  • udział w ciekawych cyklach szkoleń, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć własne kompetencje,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Call us +48 22 114 37 61 or send us your CV