e-Commerce Manager
Warszawa / praca hybrydowa money UoP/B2B

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Nasz Klient, międzynarodowy koncern wydawniczy, poszukuje osoby na stanowisko e-commerce Managera.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa platformy Piano
  • Zwiększanie liczby subskrybentów cyfrowych Pulsu Biznesu za pośrednictwem m.in. generowania leadów, sprzedaży online a także skutecznych działań retencyjnych

  • Aktywne poszukiwanie rozwiązań, narzędzi i trendów e-commerce wspierających sprzedaż online

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych poszczególnych produktów

  • Optymalizacja lejka zakupowego z wykorzystaniem nowoczesnej technologii

  • Planowanie kampanii sprzedażowych we współpracy z departamentami odpowiedzialnymi za poszczególne produkty z portfolio BBP

  • Współpraca z redakcją, działem marketingu, IT, SEO oraz działem graficznym

  • Wykorzystanie efektu synergii wspólnie z managerami sprzedaży bezpośredniej odpowiedzialnych za poszczególne produkty z portfolio BBP

Nasze wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze platformy Piano
  • Mile widziane doświadczenie w pracy nad sprzedażą i/lub rozwojem produktów subskrypcyjnych (szczególnie w branży mediów płatnych)

  • Znajomość trendów e-commerce i umiejętność efektywnego wykorzystania ich w praktyce

  • Doświadczenie w pracy na wszystkich etapach lejka konwersji

To oferujemy:

  • Ciekawą pracę;

  • Możliwość samodzielnego realizowania projektów i wcielania własnych pomysłów w życie

  • Pracę hybrydową
  • Subskrypcję Pulsu Biznesu oraz możliwość uczestnictwa w organizowanych przez nas konferencjach

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet sportowy

  • Dogodną lokalizację biura (Kijowska 1, Warszawa)

Call us +48 22 114 37 61 or send us your CV