Dyrektor Okręgu
Warszawa/praca stacjonarna money umowa o pracę

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Dla naszego klienta – firmy Vorwerk zajmującej się sprzedażą bezpośrednią produktów premium – poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektora Okręgu

Twój zakres obowiązków

  • Poszukując nowych rozwiązań, rozwiniesz strukturę sprzedaży;
  • Wspierając podległy zespół, będziesz nim efektywnie zarządzać (m.in. poprzez delegowanie, motywowanie, rozliczanie);
  • Dzięki zaproponowanym przez Ciebie usprawnieniom, zrealizujesz przyjęte plany sprzedażowe w podległym okręgu;
  • W celu prawidłowego funkcjonowania okręgu, będziesz na bieżąco monitorować i raportować wyniki.
  • Liczymy na Twoje wsparcie przy prowadzeniu szkoleń dla przedstawicieli handlowych;
  • Będziesz czuwać nad prawidłowym funkcjonowaniem biura okręgu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, preferowane usługi lub sprzedaż.
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu Microsoft (Excel, Word, PowerPoint, Outlook).
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne.
  • Bardzo dobrą organizację pracy własnej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia do pracy
  • Przyjazna atmosfera wraz z integracją, również w świecie online
  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do sportu i kultury

Call us +48 22 114 37 61 or send us your CV