Dyrektor Handlowy
Warszawa money UoP

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Dla naszego Klienta z branży FMCG (non food), poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Handlowego:

GŁÓWNE WYZWANIE:

Tworzenie nowoczesnej strategii dalszego rozwoju sprzedaży oraz rozbudowa sieci dystrybucji, zarządzanie polityką sprzedaży w Polsce i zagranicą.

ZADANIA

  • Stworzenie nowoczesnej strategii rozwoju sprzedaży oraz rozwoju nowych rynków w firmie (w tym e-commers)
  • Zarządzanie działami sprzedaży krajowej, exportowej, private label oraz rozwoju nowych rynków
  • Odpowiedzialność za wprowadzanie nowych produktów
  • Realizacja powierzonych planów sprzedażowych
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym, monitorowanie i ocena wyników
  • Monitorowanie efektywności poszczególnych klientów
  • Udział w negocjacjach z największymi klientami, wspieranie działań handlowców
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych klientów
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla Zarządu
  • Aktywna współpraca z innymi osobami odpowiedzialnymi za sprawne działanie firmy
  • Monitorowanie rynku i analiza trendów sprzedażowych w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych, monitorowanie działań konkurencji
  • Zarządzanie budżetem trade – marketingowym
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie długotrwałych relacji z nimi, prowadzenie negocjacji handlowych
  • Monitorowanie we współpracy z Działem Księgowości płatności za dostarczone towary
  • Nadzór nad realizacją sprzedaży w kanałach dystrybucji
  • Udział w imprezach targowych w kraju i poza granicami

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w tworzeniu oraz zarzadzaniu strategią rozwoju sprzedaży
  • Doświadczenie w handlu oraz umiejętność zarzadzania działem sprzedaży
  • Co najmniej praktyczna, komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne
  • Kreatywność, proaktywna postawa w działaniu, orientacja na realizację celów i wyników
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do podróży służbowych

Call us +48 22 114 37 61 or send us your CV