Business Development Manager
Warszawa money UoP/B2B

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Dla naszego Klienta, leadera z branży budownictwa wykończeniowego poszukujemy:

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGERA

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem handlowym, projektowym, działem ofertowania i obsługi Klienta;
  • rozwój podległego zespołu m.in. poprzez wspólne omawianie wyników sprzedaży, wizyty u klientów, dawanie informacji zwrotnej i szkolenie ,,on the job”;
  • monitorowanie realizacji planów sprzedażowych i jakościowych;
  • dbanie o rentowność kontraktów;
  • zarządzanie kosztowe;
  • udział w obecnych i nowych projektach;
  • monitorowanie działań konkurencji;
  • dbanie o komunikację wewnętrzną i zewnętrzną w spółce

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i rozwojem biznesu w branży budowlanej, inwestycyjnej, wykończeniowej;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • zdolności analityczne – wyciąganie wniosków z dużych zbiorów danych;
  • wysoka skuteczność sprzedażowa i umiejętność budowania relacji z klientami B2B;
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
  • motywacja i determinacja w realizowaniu powierzonych zadań;
  • znajomość analizy finansowej i umiejętność budowania strategii osiągania wyniku finansowego;
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy na terenie całego kraju

Oferujemy atrakcyjny pakiet benefitów:

  • doskonałe warunki pracy
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • premie adekwatne do osiąganych wyników
  • narzędzia pracy
  • ubezpieczenie medyczne
  • bonusy za polecenia nowych pracowników

Call us +48 22 114 37 61 or send us your CV