Brand Manager
money

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu, poszukujemy:

BRAND MANAGERA

Oczekiwania:

  • 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu, w tym co najmniej 2 lata na stanowisku menedżerskim
  • Potwierdzone sukcesy w budowaniu marek oraz wdrażaniu nowych produktów na rynek
  • Doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu projektowego
  • Znajomość narzędzi trade marketingowych
  • Znajomość branży FMCG – mile widzialne doświadczenie w segmencie spożywczym
  • Silnie rozwinięte umiejętności analityczne
  • Samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzone projekty
  • Pozytywna energia i nastawienie na osiąganie założonych celów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość: MS Excel, Power Point
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Wykształcenie wyższe – wskazane marketing

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie portfelem produktów w ramach brand’u
  • Zarządzanie budżetem reklamowym w ramach podległych produktów
  • Dbanie o rozwój strategii marketingowej podległej marki
  • Prowadzenie działań związanych z pozycjonowaniem produktów i wzmacnianiem wizerunku marek/produktów
  • Tworzenie i koordynacja  skutecznych kampanii marketingowych (ATL, BTL,  Digital) przy współpracy z agencjami zewnętrznymi
  • Analiza rynku, zachowań konsumenckich a także analiza działań konkurentów
  • Praca nad nowymi produktami, w tym także przygotowywanie planu wprowadzenia na rynek nowości
  • Współpraca z innymi działami (sprzedaż, kontroling, logistyka, fabryka)
  • Optymalizacja portfela w ramach swojej marki/kategorii oraz rekomendowanie rozwiązań optymalizujących portfel zgodnie z obowiązującymi procedurami

Oferta:

  • Praca na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość realizacji nowych projektów oraz wdrażania własnych rozwiązań
  • Realizacja zadań w ambitnym i nastawionym na sukces zespole
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy
  • Realny wpływ na strategiczny rozwój organizacji
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym auto służbowe)

Call us +48 22 114 37 61 or send us your CV