Przedstawiciel Handlowy Usług Transportowych
Górny Śląsk money UoP

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko

Zadania:

– Pozyskiwanie oraz rozwój klientów polskich, zagranicznych (niemieckojęzycznych) w zakresie transportu i spedycji międzynarodowej,

– Uczestnictwo w targach branżowych, spotkaniach oraz wyjazdach biznesowych,

– Pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjowanie zawieranych umów,

– Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy,

– Przygotowywanie ofert przetargowych, wycen, dokumentacji,

– Ścisła współpraca z innymi działami firmy, tworzenie strategii rozwoju oraz sprzedaży,

– Działania marketingowe, dbanie o wizerunek firmy,

– Dbanie o wysoki standard obsługi klienta oraz świadczonych usług,

– Analiza rynku.

Wymagania:

– Doświadczenie w sprzedaży usług transportowo-spedycyjnych,

– Znajomość rynku TSL,

– Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (C1).Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub/i włoskiego,

– Umiejętność nawiązywania, utrzymywania pozytywnych i trwałych relacji z klientami,

– Wytrwałość w dążeniu do celu, dobra organizacja własnej pracy,

– Samodzielność, otwartość i komunikatywność,

– Zaangażowanie i duży entuzjazm do pracy,

– Umiejętności negocjacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,

– Prawo jazdy kategorii B,

– Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– Atrakcyjny system wynagradzania,

– Samochód służbowy,

– Ubezpieczanie na życie.