HR Manager
HR Manager
Warszawa money UoP/B2B

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Amerykański Angielski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Dla naszego klienta, firmy z branży eventowo-rozrywkowej, poszukujemy osoby na stanowisko
HR Manager.

Kluczowe zadania:

  • koordynacja i wsparcie wszelkich działań związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi (m.in. rekrutacja na kluczowe stanowiska, onboarding, ocena okresowa, szkolenia i inne działania rozwojowe),
  • bieżące wsparcie Kadry Managerskiej w podejmowaniu decyzji personalnych,
  • reprezentacja firmy w ramach lokalnych działań Employer Brandingowych,
  • przygotowanie i prowadzenie warsztatów wewnętrznych w ramach pojawiających się potrzeb,
  • przygotowywanie planów szkoleniowych,
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników oraz osób zaczynających prace w ramach organizacji,
  • budowanie relacji z uczelniami wyższymi w celu pozyskiwania absolwentów,
  • organizowanie konkursów dla pracowników celem motywacji zespołów,
  • ścisła współpraca, zarówno wewnątrz zespołu centrali, firmy jak i z innymi zespołami z oddziałów.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane psychologia, socjologia lub ZZL),
  • posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale HR,
  • cechuje Cię dojrzałość biznesowa i umiejętność myślenia procesowego,
  • potrafisz budować długotrwałe relacje i współpracować w zespole,
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,
  • jesteś osobą doskonale zorganizowaną i zorientowaną na rezultaty, a samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu to dla Ciebie codzienność,
  • jesteś osobą zmotywowaną do pracy i zaangażowaną, gdyż obszar HR to Twoja pasja!
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne to cechy, które Cię opisują,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i czynnie z niego korzystasz,
  • językiem angielskim posługujesz się na poziomie dobrym.

Zapewniamy:

  • możliwość udziału w budowaniu organizacji i zespołu pracowników,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski,
  • pracę w ciekawej, pełnej wyzwań firmie,
  • dynamiczne środowisko pracy, wśród ludzi, którzy lubią to co robią,
  • udział w ciekawych cyklach szkoleń, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć własne kompetencje,
  • niezbędne narzędzia pracy.