HR Business Partner
Warszawa money forma współpracy: B2B

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko

HR Business Partner (HR miękki):

Miejsce pracy: biuro Konstancińska 2 Warszawa & lokalizacje spółki w terenie

Zadania na stanowisku:

  • Wiodąca rola w kreowaniu DNA organizacji w obszarze personalnym (w tym budowanie wizerunku Pracodawcy i dbałość o kulturę organizacyjną Spółki oraz monitorowanie trendów i sytuacji na rynku)
  • Odpowiedzialność za rekrutacje w szczególności na stanowiska dyrektorskie i managerskie w organizacji, oraz na stanowiska specjalistów (w tym prowadzenie exit interview)
  • Odpowiedzialność za systemy informatyczne wpierające HR miękki (np. Lidersi One2Trib),
  • Odpowiedzialność za kreowanie strategii benefitów poza płacowych dla pracowników,
  • Wiodąca rola w kreowaniu strategii systemów premiowych dla pracowników na poszczególnych szczeblach,
  • Opracowanie i wdrożenie systemu ocen pracowniczych
  • Opracowanie i wdrożenie we współpracy z trenerami systemu rozwoju kompetencji (w tym badanie potrzeb szkoleniowych),
  • Współodpowiedzialność za stworzenie efektywnej struktury, polityki i strategii personalnej firmy – oczekujemy, że osoba na tym stanowisku po poznaniu specyfiki firmy zaproponuje rozwiązania, które przy utrzymaniu założonych kosztów, stworzą środowisko pracy zatrzymujące najlepszych i dające im perspektywę

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Gotowość do podróży służbowych (ok. 20%)
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobrą organizację pracy własnej
  • Komunikatywność, otwartość
  • Asertywność i samodzielność
  • Proaktywność w działaniu, zaangażowanie