e-Commerce Manager
Warszawa / praca hybrydowa money UoP/B2B

Nasz Klient, międzynarodowy koncern wydawniczy, poszukuje osoby na stanowisko e-commerce Managera.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa platformy Piano
  • Zwiększanie liczby subskrybentów cyfrowych Pulsu Biznesu za pośrednictwem m.in. generowania leadów, sprzedaży online a także skutecznych działań retencyjnych

  • Aktywne poszukiwanie rozwiązań, narzędzi i trendów e-commerce wspierających sprzedaż online

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych poszczególnych produktów

  • Optymalizacja lejka zakupowego z wykorzystaniem nowoczesnej technologii

  • Planowanie kampanii sprzedażowych we współpracy z departamentami odpowiedzialnymi za poszczególne produkty z portfolio BBP

  • Współpraca z redakcją, działem marketingu, IT, SEO oraz działem graficznym

  • Wykorzystanie efektu synergii wspólnie z managerami sprzedaży bezpośredniej odpowiedzialnych za poszczególne produkty z portfolio BBP

Nasze wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze platformy Piano
  • Mile widziane doświadczenie w pracy nad sprzedażą i/lub rozwojem produktów subskrypcyjnych (szczególnie w branży mediów płatnych)

  • Znajomość trendów e-commerce i umiejętność efektywnego wykorzystania ich w praktyce

  • Doświadczenie w pracy na wszystkich etapach lejka konwersji

To oferujemy:

  • Ciekawą pracę;

  • Możliwość samodzielnego realizowania projektów i wcielania własnych pomysłów w życie

  • Pracę hybrydową
  • Subskrypcję Pulsu Biznesu oraz możliwość uczestnictwa w organizowanych przez nas konferencjach

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet sportowy

  • Dogodną lokalizację biura (Kijowska 1, Warszawa)