Dyrektor Okręgu
Warszawa/praca stacjonarna money umowa o pracę

Dla naszego klienta – firmy Vorwerk zajmującej się sprzedażą bezpośrednią produktów premium – poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektora Okręgu

Twój zakres obowiązków

  • Poszukując nowych rozwiązań, rozwiniesz strukturę sprzedaży;
  • Wspierając podległy zespół, będziesz nim efektywnie zarządzać (m.in. poprzez delegowanie, motywowanie, rozliczanie);
  • Dzięki zaproponowanym przez Ciebie usprawnieniom, zrealizujesz przyjęte plany sprzedażowe w podległym okręgu;
  • W celu prawidłowego funkcjonowania okręgu, będziesz na bieżąco monitorować i raportować wyniki.
  • Liczymy na Twoje wsparcie przy prowadzeniu szkoleń dla przedstawicieli handlowych;
  • Będziesz czuwać nad prawidłowym funkcjonowaniem biura okręgu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, preferowane usługi lub sprzedaż.
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu Microsoft (Excel, Word, PowerPoint, Outlook).
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne.
  • Bardzo dobrą organizację pracy własnej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia do pracy
  • Przyjazna atmosfera wraz z integracją, również w świecie online
  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do sportu i kultury