Specjalista ds. podatków
Wrocław money UoP

Dla naszego klienta – firmy Vorwerk zajmującej się sprzedażą produktów premium – poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Będziesz odpowiedzialny/a za rozliczanie podatków
  • Wesprzesz Dział Księgowości w rozwiązywaniu zagadnień podatkowych (VAT, CIT)
  • Zbierzesz kluczowe informacje do lokalnej dokumentacji TP
  • Zajmiesz się analizą umów pod kątem podatkowym
  • Weźmiesz udział w tworzeniu polityk i procedur
  • Będziesz monitorował/a zmiany w przepisach podatkowych (CIT, VAT, WHT, TP, MDR)
  • Zaangażujesz się w projekty biznesowe jako ekspert od podatków

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek prawo, ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • Znajomość podatków CIT, VAT, ceny transferowe, WHT
  • Ponad 3 lata doświadczenia w pracy związanej z podatkami w spółce (doświadczenie w firmach doradztwa podatkowego będzie dla nas dodatkowym atutem)
  • Otwartość i komunikatywność
  • Chęć do pracy w grupie
  • Praktyczną znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • Umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (poziom min. B2)

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Lekcje języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do wypoczynku