Młodszy Księgowy
Warszawa money UoP

Dla naszego klienta, firmy z branży biotechnologicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Księgowy/a

Opis stanowiska:

  • Bieżąca weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych
  • Kontrola merytoryczna przygotowanych deklaracji i sprawozdań
  • Księgowanie i rozliczanie zaliczek
  • Udział w sporządzaniu okresowych i rocznych sprawozdań finansowych
  • Archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (ekonomiczne, finansowe lub pokrewne)
  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości
  • Praktyczna znajomość programów pakietu MS Office: Word, Outlook, Excel
  • Zdolności komunikacyjne, dobra organizacja pracy, pracowitość

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju i szkoleń,