Key Account Manager (sprzedaż usług transportowych)
zdalna money UoP/B2B

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • rozszerzenie działalności, budowanie relacji oraz ścisła współpraca z dotychczasowymi klientami
  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
  • realizacja planów oraz aktywna sprzedaż usług w zakresie branży TSL zgodnie z wyznaczonymi kryteriami
  • przygotowanie raportów/analiz związanych z wykonywaną pracą
  • monitorowanie rynku lokalnego i międzynarodowego
  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz promowanie jej usług

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży z zakresu transportu, spedycji i logistyki w sprzedaży LTL i FTL oraz zagadnień z nią związanych
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość języka niemieckiego
  • silna motywacja i nastawienie na wynik
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność budowania i utrzymywania profesjonalnych relacji z klientami
  • aktualne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • samochód z kartą paliwową
  • pracę zdalną/terenową (w biurze wystarczy być raz w miesiącu)
  • atrakcyjne wynagrodzenie w formule podstawa + premie od wyników sprzedażowych

Zadzwoń do nas +48 22 114 37 61 lub wyślij nam swoje CV

Chcemy poinformować, że podjęliśmy wszelkie zalecane środki ochrony w stosunku do naszego zespołu, wobec kandydatów i naszych klientów aby uniknąć zagrożenia zarażenia Koronawirusem.
Nie przerywamy naszej działalności. Rozumiemy, że szczególnie w tej trudnej sytuacji nasi klienci potrzebują naszego ciągłego wsparcia w rekrutacji pracowników.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Służymy też pomocą z zakresie doradztwa kryzysowego związanego z problematyką HR z jaką przychodzi mierzyć się wszystkim firmom.
We would like to inform that we undertook all available precautions for our staff,  candidates and customers necessary to avoid Covid-19 danger.
We are operating continuously. We understand that especially in this difficult time our customers need our continuous suport.
We suport also crisis management for HR area in comapnies.