Area Sales Manager
wielkopolskie/pomorskie/zachodnio-pomorskie/kujawsko pomorskie money UoP/B2B

Dla naszego Klienta nowego, dynamicznie rozwijającego się dystrybutora napojów alkoholowych poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby dołączyć do zespołu sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kluczowych klientów w rynku tradycyjnym – lokalne sieci handlowe w Północno – Zachodniej części Polski (wielkopolskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko pomorskie)
  • Pozyskiwanie nowych sieci handlowych
  • Bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji
  • Organizacja oraz rozliczanie akcji promocyjnych u klientów
  • Wdrożenia nowych produktów do sieci handlowych
  • Nadzór nad realizacją zamówień sprzedażowych
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Sporządzanie ofert handlowych dla sieci
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Raportowanie swoich działań
  • Kontrola egzekucji należności od powierzonych klientów
  • Negocjacje warunków handlowych oraz bieżącej współpracy z powierzonymi klientami
  • Udział w targach, konferencjach wybranych sieci handlowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku KAM, ASM (współpraca z sieciami w rynku tradycyjnym)
  • Bardzo dobra znajomość sieci w kanale tradycyjnym
  • Znajomość Microsoft Office
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Dyspozycyjność, sumienność, entuzjazm i motywacja do pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • atrakcyjny system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy

Zadzwoń do nas +48 22 114 37 61 lub wyślij nam swoje CV

Chcemy poinformować, że podjęliśmy wszelkie zalecane środki ochrony w stosunku do naszego zespołu, wobec kandydatów i naszych klientów aby uniknąć zagrożenia zarażenia Koronawirusem.
Nie przerywamy naszej działalności. Rozumiemy, że szczególnie w tej trudnej sytuacji nasi klienci potrzebują naszego ciągłego wsparcia w rekrutacji pracowników.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Służymy też pomocą z zakresie doradztwa kryzysowego związanego z problematyką HR z jaką przychodzi mierzyć się wszystkim firmom.
We would like to inform that we undertook all available precautions for our staff,  candidates and customers necessary to avoid Covid-19 danger.
We are operating continuously. We understand that especially in this difficult time our customers need our continuous suport.
We suport also crisis management for HR area in comapnies.