Trener/ Szkoleniowiec
Warszawa money B2B

Dla naszego Klienta, firmy z sektora usługowego, poszukujemy osoby na stanowisko Trenera wewnętrznego.

Stanowisko – Trener

Opis stanowiska :

  • planowanie i organizowanie szkoleń indywidualnych dla pracowników recepcji  (trening/ coaching w miejscu pracy/scenki) , udzielanie informacji zwrotnej pracownikom oraz weryfikację postępów,
  • weryfikacja kompetencji pracowników lokalizacji zwłaszcza z zakresu sprzedaży i obsługi klienta oraz określanie celów rozwojowych,
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń (badanie potrzeb uczestników, tworzenie programów i materiałów szkoleniowych),
  • uczestnictwo w rozwoju kompetencji zespołów lokalizacji
  • wspieranie rozwoju nowozatrudnionych pracowników,
  • Diagnozowanie problemów głównie w obszarach jakości pracy oraz w osiąganiu wyznaczanych celów, a także umiejętność ich rozwiązywania
  • Ścisła współpraca z menedżerami lokalizacji, której głównym celem jest zwiększenie efektywności pracy zespołu poprzez działania rozwojowe
  • sygnalizowanie dostrzeganych problemów w procesach obsługi, sprzedaży, doświadczenia klienta

Wymagania :

  • minimum 2-letniego doświadczenia w roli trenera lub podobnej wymagającej prowadzenia szkoleń i treningów dla pracowników sklepów,
  • wysoko rozwiniętych kompetencji sprzedażowych,
  • szybkiego przyswajania wiedzy i otwartości na nowe, ambitne zadania,
  • umiejętności skutecznej, bezpośredniej i szczerej komunikacji na różnych szczeblach w organizacji, słuchania, udzielania i przyjmowania informacji zwrotnej,
  • gotowości do dzielenia się posiadaną wiedzą i doświadczeniem,
  • doświadczenia w wykorzystywaniu różnorodnych narzędzi rozwoju pracowników,
  • umiejętności trafnej i sprawiedliwej oceny potencjału i kompetencji współpracowników,
  • samodzielności, doskonałej organizacji własnej pracy,
  • gotowości do częstych podróży służbowych.