Team Leader
Team Leader
Warszawa money

Dla naszego klienta, firmy z branży technologicznej, poszukujemy osoby na stanowisku Team Leader:

Zakres obowiązków:

– Koordynacja pracy zespołu programistów, developerów, architektów (dwa zespoły po 10 os.)

– wyszukiwanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla oprogramowania działającego online,

– przygotowanie prototypów rozwiązań technologicznych pod wymagania biznesowe,

– współpraca z analitykami systemowymi i produktowymi w zakresie ustalania projektowanych rozwiązań,

– projektowanie i implementacja systemów oraz usług elektronicznych rozwijanych przez firmę

– przeprowadzanie code review oraz dbałość i odpowiedzialność za proces wytwórczy oprogramowania

– harmonogramowanie pracy podległego zespołu (odpowiedzialność za realizację ustalonych zakresów sprintów),

– zapewnienie poprawnego działania systemów produkcyjnych (wsparcie serwisowe dla rozwijanych w zespole systemów),

– ścisła współpraca z zespołami biznesowymi, product ownerem, analitykami.

Oczekiwania:

– minimum 3 lat komercyjnego doświadczenia w wytwarzaniu oprogramowania

– umiejętność zarządzania zespołem

– znajomość bieżących trendów technologicznych stosowanych na rynku IT i ubezpieczeń,

– dobra znajomość PHP ≥ 5.2 OOP.

– znajomość baz danych: PostgreSQL, MS SQL (T-SQL).

–  umiejętność programowania w JavaScript.

–  znajomość GIT, GITLab.

– dobra znajomość Zend Framework lub Symfony.

– znajomość SOAP, REST.

Mile widziane:

– znajomość ExtJS lub JQuery, Angular.

– umiejętność pisania testów jednostkowych.

– znajomość środowiska Linux/Unix.

– znajomość metodologii Agile (Scrum/ Kanban).

– doświadczenie w branży ubezpieczeniowej bądź finansowej.

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie

– Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, B2B lub formę mieszaną;

– ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość poszerzania specjalistycznej wiedzy z zakresu projektów IT,

– pracę w nieformalnej atmosferze wśród osób o ciekawych doświadczeniach i zainteresowaniach,

– współfinansowanie szkoleń, karty MultiSport, pakietu medycznego,

– elastyczny czas pracy.

Zadzwoń do nas +48 22 114 37 61 lub wyślij nam swoje CV

Chcemy poinformować, że podjęliśmy wszelkie zalecane środki ochrony w stosunku do naszego zespołu, wobec kandydatów i naszych klientów aby uniknąć zagrożenia zarażenia Koronawirusem.
Nie przerywamy naszej działalności. Rozumiemy, że szczególnie w tej trudnej sytuacji nasi klienci potrzebują naszego ciągłego wsparcia w rekrutacji pracowników.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Służymy też pomocą z zakresie doradztwa kryzysowego związanego z problematyką HR z jaką przychodzi mierzyć się wszystkim firmom.
We would like to inform that we undertook all available precautions for our staff,  candidates and customers necessary to avoid Covid-19 danger.
We are operating continuously. We understand that especially in this difficult time our customers need our continuous suport.
We suport also crisis management for HR area in comapnies.