Senior Salesforce Developer/Salesforce Team Lead
Wrocław money

Dla naszego klienta, globalnej firmy świadczącej usługi księgowe, doradcze i audytorskie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Analiza wymagań biznesowych oraz przełożenie ich na możliwości Salesforce;
  • Opracowywanie wymagań biznesowych w oparciu o platformę Force.com;
  • Projektowanie rozwiązań opartych na możliwościach platformy force.com, w tym najlepszych praktykach branżowych (kodowanie oraz konfiguracja);
  • Prezentowanie projektów i wdrożonych rozwiązań klientom;
  • Zarządzenie niewielkim (2-3 os.) zespołem, w tym delegowanie zadań oraz monitorowanie postępów w pracy;
  • Rekrutacja nowych członków zespołu;

Wymagania:

  • Ponad 3-letnie doświadczenie w technologii Salesforce;
  • Ponad 3-letnie doświadczenie w realizacji komercyjnych projektów CRM;
  • Posiadane certyfikaty Salesforce – tj. Platform Developer I / II, Sales Cloud Consultant, Service Cloud Consultant, etc.;
  • Biegła znajomość APEX, Visualforce, Lightening Design System;
  • Doświadczenie z technologiami HTML, Javascript, jQuery and CSS;
  • Doświadczenie w zakresie relacyjnej bazy danych oraz SQL;
  • Możliwość zarządzania i dostarczania zestawu złożonych wymagań biznesowych;
  • Umiejętność przeprowadzania i udokumentowania wyników analiz biznesowych i systemowych;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Samodzielność;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w metodyce Agile.

Oferujemy:

  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami na rynki IT;
  • Stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Zadzwoń do nas +48 22 114 37 61 lub wyślij nam swoje CV

Chcemy poinformować, że podjęliśmy wszelkie zalecane środki ochrony w stosunku do naszego zespołu, wobec kandydatów i naszych klientów aby uniknąć zagrożenia zarażenia Koronawirusem.
Nie przerywamy naszej działalności. Rozumiemy, że szczególnie w tej trudnej sytuacji nasi klienci potrzebują naszego ciągłego wsparcia w rekrutacji pracowników.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Służymy też pomocą z zakresie doradztwa kryzysowego związanego z problematyką HR z jaką przychodzi mierzyć się wszystkim firmom.
We would like to inform that we undertook all available precautions for our staff,  candidates and customers necessary to avoid Covid-19 danger.
We are operating continuously. We understand that especially in this difficult time our customers need our continuous suport.
We suport also crisis management for HR area in comapnies.