Senior Multiscreen Planner / Buyer
Warszawa money

Dla naszego klienta, firmy która w jednym miejscu oferuje kompleksowe usługi z wszystkich obszarów marketingu: Strategy, Creative, Media, Digital, Brand Activation i Production poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • planowanie, optymalizacja, zakup i rozliczanie kampanii telewizyjnych i VOD
  • analiza zachowań grup celowych, rynku mediów TV i VOD oraz działań konkurencji
  • przygotowanie analiz post-buy kampanii telewizyjnych / VOD oraz prezentacji z realizacji kampanii
  • udział w przygotowywaniu strategii negocjacji i podsumowań rocznych
  • ewaluacje ofert mediowych
  • współpraca z partnerami mediowymi

Oczekujemy:

  • min. 4 lat doświadczenia w obszarze planowania i zakupu kampanii TV i VOD w domu mediowym
  • umiejętności przeprowadzania analiz w obszarze TV: zachowania grup docelowych, analizy rynku TV i działania konkurencji
  • bardzo dobrej znajomości rynku TV / VOD i śledzenia nowych trendów
  • znajomości badań i oprogramowania: NAM – TechEdge K2, Kantar Media, TGI, Gemius
  • doświadczenia w kontakcie z klientem
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel i zamiłowania do analiz
  • samodzielności i chęci rozwoju w agencji 360°

Oferujemy:

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne dopasowane do potrzeb
  • wsparcie Head of Media i doświadczonego zespołu ekspertów w wielu branżach
  • możliwość poznania komunikacji marketingowej 360o
  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole, w którym możesz rozwinąć skrzydła
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii i narzędzi
  • wsparcie przy realizacji własnych pomysłów
  • prywatne ubezpieczenie medyczne dofinansowane w 100%

Zadzwoń do nas +48 22 114 37 61 lub wyślij nam swoje CV

Chcemy poinformować, że podjęliśmy wszelkie zalecane środki ochrony w stosunku do naszego zespołu, wobec kandydatów i naszych klientów aby uniknąć zagrożenia zarażenia Koronawirusem.
Nie przerywamy naszej działalności. Rozumiemy, że szczególnie w tej trudnej sytuacji nasi klienci potrzebują naszego ciągłego wsparcia w rekrutacji pracowników.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Służymy też pomocą z zakresie doradztwa kryzysowego związanego z problematyką HR z jaką przychodzi mierzyć się wszystkim firmom.
We would like to inform that we undertook all available precautions for our staff,  candidates and customers necessary to avoid Covid-19 danger.
We are operating continuously. We understand that especially in this difficult time our customers need our continuous suport.
We suport also crisis management for HR area in comapnies.