Przedstawiciel Handlowy
WOJ. ŚLĄSKIE, POW. WODZISŁAWSKI money UoP

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Przedstawiciela Handlowego

Zakres obowiązków:

  • kontynuacja współpracy z istniejącymi Klientami,
  • inicjowanie i rozwój współpracy z nowymi Klientami:
  • urzędy miast i gmin,
  • spółdzielnie mieszkaniowe,
  • zakłady przemysłowe.
  • wspieranie wyżej wymienionych Klientów,
  • osiąganie celów sprzedażowych

Szukamy osoby, która ma:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w sprzedaży (praca w terenie),
  • ukończone studia wyższe (preferowane techniczne, jednak nie jest to konieczne),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • gotowość do podróży służbowych
  • mile widziane doświadczenie współpracy z urzędami miast, powiatów, gmin
  • umiejętność pracy w Zespole,
  • umiejętność budowania silnych relacji biznesowych opartych na uczciwych zasadach,
  • zdolność nawiązywania kontaktów biznesowych z osobami o różnym poziomie znajomości produktów,
  • zorientowanie na realizację zadań i aktywne poszukiwanie okazji biznesowych,
  • umiejętność samodzielnego proponowania rozwiązań i osiągania założonych celów,
  • umiejętność prezentacji produktu i/lub usługi B2B,
  • doświadczenie w przetargach publicznych (preferowane, ale nie wymagane).

Zadzwoń do nas +48 22 114 37 61 lub wyślij nam swoje CV

Chcemy poinformować, że podjęliśmy wszelkie zalecane środki ochrony w stosunku do naszego zespołu, wobec kandydatów i naszych klientów aby uniknąć zagrożenia zarażenia Koronawirusem.
Nie przerywamy naszej działalności. Rozumiemy, że szczególnie w tej trudnej sytuacji nasi klienci potrzebują naszego ciągłego wsparcia w rekrutacji pracowników.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Służymy też pomocą z zakresie doradztwa kryzysowego związanego z problematyką HR z jaką przychodzi mierzyć się wszystkim firmom.
We would like to inform that we undertook all available precautions for our staff,  candidates and customers necessary to avoid Covid-19 danger.
We are operating continuously. We understand that especially in this difficult time our customers need our continuous suport.
We suport also crisis management for HR area in comapnies.