PHP Kierownik/ Team Leader zespołu
Warszawa money

Dla naszego klienta z branży informatycznej obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja pracy zespołu programistów, developerów, architektów ( ok 30os.)
  • Prace projektowe nad nowymi aplikacjami dla Klientów końcowych;
  • Praca nad efektywnością osobistą i swojego zespołu w kontekście stawianych przez organizację celów;
  • Dbałość o dużą wydajność rozwiązania.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu w obszarze IT;
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość PHP5 (mile widziane PHP7);
  • Dobra znajomość wybranego frameworka PHP;
  • Umiejętność tworzenia czytelnego i przejrzystego kodu;
  • Dobra znajomość MySql;
  • Umiejętność zarządzania zespołem, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, B2B lub formę mieszaną;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Pakiet benefitów;
  • Przyjazna atmosfera w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pomocą formularza na stronie.

Zadzwoń do nas +48 22 114 37 61 lub wyślij nam swoje CV

Chcemy poinformować, że podjęliśmy wszelkie zalecane środki ochrony w stosunku do naszego zespołu, wobec kandydatów i naszych klientów aby uniknąć zagrożenia zarażenia Koronawirusem.
Nie przerywamy naszej działalności. Rozumiemy, że szczególnie w tej trudnej sytuacji nasi klienci potrzebują naszego ciągłego wsparcia w rekrutacji pracowników.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Służymy też pomocą z zakresie doradztwa kryzysowego związanego z problematyką HR z jaką przychodzi mierzyć się wszystkim firmom.
We would like to inform that we undertook all available precautions for our staff,  candidates and customers necessary to avoid Covid-19 danger.
We are operating continuously. We understand that especially in this difficult time our customers need our continuous suport.
We suport also crisis management for HR area in comapnies.