Office Manager
Warszawa money UoP

Dla naszego klienta, polskiej firmy z branży wykończeniowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Office Manager’a

Obowiązki:

  • zarządzanie oraz organizowanie pracy 6 osobowego biura
  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy
  • współpraca z administracją budynku, serwisem technicznym, informatycznym, firmą sprzątającą, innymi dostawcami usług
  • realizowanie zamówień artykułów biurowych
  • zarządzenie pracą recepcji biura
  • współpraca z Zarządem
  • przygotowywanie raportów, prezentacji
  • prowadzemie Harmonogramu realizacji zleceń (zamówień) – wpisywanie, korekta, zmiany
  • rozliczanie rentowności zleceń wg schematu – przygotowanie dokumentu po każdej realizacji – 500/600 rocznie
  • analiza treści umów i zleceń wg wewnętrznych procedur – zapisy merytoryczne, kompletacja dokumentów do podpisu
  • wykonanie wg procedur lub po ustaleniach z klientem dokumentacji powykonawczej w wersji papierowej i elektronicznej
  • współpraca z bankiem w zakresie obsługi gwarancji bankowych

Wymagania:

  • min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (Office Manager, Office Coordinator)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, interpersonalne, komunikacyjne oraz organizacyjne
  • umiejętności analityczne,
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • pakiet medyczny
  • pracę w normowanych godzinach 8-16
  • dodatkowe szkolenia wybierane przez pracownika
  • praca stacjonarna

Zadzwoń do nas +48 22 114 37 61 lub wyślij nam swoje CV

Chcemy poinformować, że podjęliśmy wszelkie zalecane środki ochrony w stosunku do naszego zespołu, wobec kandydatów i naszych klientów aby uniknąć zagrożenia zarażenia Koronawirusem.
Nie przerywamy naszej działalności. Rozumiemy, że szczególnie w tej trudnej sytuacji nasi klienci potrzebują naszego ciągłego wsparcia w rekrutacji pracowników.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Służymy też pomocą z zakresie doradztwa kryzysowego związanego z problematyką HR z jaką przychodzi mierzyć się wszystkim firmom.
We would like to inform that we undertook all available precautions for our staff,  candidates and customers necessary to avoid Covid-19 danger.
We are operating continuously. We understand that especially in this difficult time our customers need our continuous suport.
We suport also crisis management for HR area in comapnies.