Główny Specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych
Warszawa money

Dla naszego klienta z branży ubezpieczeniowej obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główny specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych

Opis stanowiska:

  • Identyfikacja i ocena ryzyka ubezpieczeniowego, w tym rozpatrywanie i dokonywanie oceny ryzyk ponad kompetencje podległych pracowników,
  • Przygotowywanie taryf składek, regulacji oraz wytycznych do zawierania umów ubezpieczenia,
  • Przygotowywanie oraz modyfikacja OWU produktów ubezpieczeń komunikacyjnych,
  • Udział w tworzeniu polityki underwritingu w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych,
  • Analiza rynku ubezpieczeń pod kątem atrakcyjności oferowanych produktów,
  • Rozwój oferty produktowej,
  • Udział w projektach związanych z implementacją produktów ubezpieczeń komunikacyjnych do systemów sprzedażowych,
  • Koordynowanie bieżącej pracy podległego zespołu ds. ubezpieczeń komunikacyjnych,
  • Wsparcie sprzedaży, zarządzanie oraz odpowiedzialność za wynik w obszarze ubezpieczeń komunikacyjnych.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w Towarzystwie Ubezpieczeniowym w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych,
  • Wiedza z zakresu tworzenia produktów ubezpieczeniowych,
  • Wiedza z zakresu tworzenia Ogólnych Warunków Ubezpieczenia,
  • Wiedza z zakresu oceny ryzyka,
  • Znajomość programów MS Office,
  • Zaangażowanie, dokładność i terminowość,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Umiejętność zarządzania zespołem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, zniżka na produkty firmowe, ubezpieczenie zdrowotne
  • Skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe
  • Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pomocą formularza na stronie.

Zadzwoń do nas +48 22 114 37 61 lub wyślij nam swoje CV

Chcemy poinformować, że podjęliśmy wszelkie zalecane środki ochrony w stosunku do naszego zespołu, wobec kandydatów i naszych klientów aby uniknąć zagrożenia zarażenia Koronawirusem.
Nie przerywamy naszej działalności. Rozumiemy, że szczególnie w tej trudnej sytuacji nasi klienci potrzebują naszego ciągłego wsparcia w rekrutacji pracowników.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Służymy też pomocą z zakresie doradztwa kryzysowego związanego z problematyką HR z jaką przychodzi mierzyć się wszystkim firmom.
We would like to inform that we undertook all available precautions for our staff,  candidates and customers necessary to avoid Covid-19 danger.
We are operating continuously. We understand that especially in this difficult time our customers need our continuous suport.
We suport also crisis management for HR area in comapnies.