Kierownik Hurtowni
Warszawa money

Dla naszego klienta z sektora biotechnologicznego poszukujemy:

Kierownika Hurtowni

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie pracą Hurtowni Farmaceutycznej,
  • Kierowanie pracą Magazynu Centralnego,
  • Planowanie pracą 13 osobowego zespołu,
  • Odpowiedzialność za zapasy towaru oraz za wydanie oraz przyjęcia do / z HF oraz MC,
  • Odpowiedzialność dotycząca bezpieczeństwa osób oraz towarów w tym monitorowanie dat ważności produktów,
  • Odpowiedzialność za obieg dokumentów, kontakty z Hurtowniami oraz za proces reklamacji i zwrotu towaru,
  • Odpowiedzialność za kwestie jakościowe, alarmów temperatury oraz GDP,
  • Odpowiedzialność za przygotowanie raportów oraz codzienną kontrolę raportów ZMOPL,
  • Odpowiedzialność za wewnętrzne przerzuty towarów między MC a HF,
  • Odpowiedzialność za współpracę z organami nadzoru farmaceutycznego,
  • Odpowiedzialność za szkolenia personelu,
  • Wykonywanie poleceń służbowych zleconych przez bezpośredniego przełożonego lub/i Dyrektora jednostki organizacyjnej.

Wymagane kwalifikacje:

  • Uprawnienia i minimum 5 lat doświadczenia pracy w Hurtowniach Farmaceutycznych na stanowiskach kierowniczych (warunek konieczny),
  • Umiejętność zarządzania Hurtownia Farmaceutyczną zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • Minimum 5 lat doświadczenie w zarządzaniu ludźmi (warunek konieczny),
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość SAP-a (warunek konieczny)
  • Dobra komunikacja oraz dobra organizacja pracy,
  • Otwartość na zmiany,
  • Udział w audytach zew/wew.
  • Znajomość gospodarki magazynowej,
  • Znajomość pracy z produktem w zimnym łańcuchu dostaw (+2C:+8C)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • samochód służbowy

Zadzwoń do nas +48 22 114 37 61 lub wyślij nam swoje CV

Chcemy poinformować, że podjęliśmy wszelkie zalecane środki ochrony w stosunku do naszego zespołu, wobec kandydatów i naszych klientów aby uniknąć zagrożenia zarażenia Koronawirusem.
Nie przerywamy naszej działalności. Rozumiemy, że szczególnie w tej trudnej sytuacji nasi klienci potrzebują naszego ciągłego wsparcia w rekrutacji pracowników.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Służymy też pomocą z zakresie doradztwa kryzysowego związanego z problematyką HR z jaką przychodzi mierzyć się wszystkim firmom.
We would like to inform that we undertook all available precautions for our staff,  candidates and customers necessary to avoid Covid-19 danger.
We are operating continuously. We understand that especially in this difficult time our customers need our continuous suport.
We suport also crisis management for HR area in comapnies.