Key Account Manager (Dział Klientów Agencyjnych)
Warszawa money

Dla naszego klienta z branży wydawniczej obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z domami mediowymi i agencjami reklamowymi w zakresie oferty sprzedaży powierzchni reklamowej offline i online
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie spotkań z Klientami, budowanie z nimi długofalowych relacji biznesowych
  • Doradztwo z zakresu proponowanych usług i produktów

Oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowych w prasie
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i budowaniu relacji biznesowych z domami mediowymi i agencjami reklamowymi (warunek konieczny)
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zdolność przygotowania i prezentacji oferty
  • Dokładność i sumienność
  • Komunikatywność

Klient oferuje:

  • elastystyczne warunki pracy (UoP, B2B)
  • pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne)
  • Pakiet szkoleń
  • stałe wynagrodzenie + premię od zrealizowanych planów
  • Stałą możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pomocą formularza na stronie.

Zadzwoń do nas +48 22 114 37 61 lub wyślij nam swoje CV

Chcemy poinformować, że podjęliśmy wszelkie zalecane środki ochrony w stosunku do naszego zespołu, wobec kandydatów i naszych klientów aby uniknąć zagrożenia zarażenia Koronawirusem.
Nie przerywamy naszej działalności. Rozumiemy, że szczególnie w tej trudnej sytuacji nasi klienci potrzebują naszego ciągłego wsparcia w rekrutacji pracowników.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Służymy też pomocą z zakresie doradztwa kryzysowego związanego z problematyką HR z jaką przychodzi mierzyć się wszystkim firmom.
We would like to inform that we undertook all available precautions for our staff,  candidates and customers necessary to avoid Covid-19 danger.
We are operating continuously. We understand that especially in this difficult time our customers need our continuous suport.
We suport also crisis management for HR area in comapnies.