Analityk E-commerce
Warszawa money

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy Analityka E-commerce.

Opis stanowiska:

  • Analiza danych w celu lepszego poznania użytkowników online oraz profilowania Klientów,
  • Znajdowanie zależności i wsparcie w definiowaniu i optymalizacji wskaźników KPI,
  • Łączenie i przetwarzanie danych z różnych źródeł (hurtowania bazy danych, pliki z danymi, api np. Google Analytics),
  • Rekomendacje w zakresie rejestracji danych z poszczególnych touchpointów,
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby biznesu oraz e-commerce,
  • Bieżące wsparcie przy projektach dotyczących rozwoju narzędzi analitycznych.

Wymagania:

  • Min. 2-3-letnie doświadczenie w obszarze analizy danych,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki matematyczno-analityczne),
  • Znajomość SQL, Excel,
  • Znajomość narzędzi do analizy ruchu internetowego (Google Analytics, Google Search Console),
  • Mile widziana umiejętność stosowania narzędzi do tworzenia raportów i wizualizacji danych,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Odpowiedzialność, samodzielność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, zniżki na produkty firmowe,
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.

Zadzwoń do nas +48 22 114 37 61 lub wyślij nam swoje CV

Chcemy poinformować, że podjęliśmy wszelkie zalecane środki ochrony w stosunku do naszego zespołu, wobec kandydatów i naszych klientów aby uniknąć zagrożenia zarażenia Koronawirusem.
Nie przerywamy naszej działalności. Rozumiemy, że szczególnie w tej trudnej sytuacji nasi klienci potrzebują naszego ciągłego wsparcia w rekrutacji pracowników.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Służymy też pomocą z zakresie doradztwa kryzysowego związanego z problematyką HR z jaką przychodzi mierzyć się wszystkim firmom.
We would like to inform that we undertook all available precautions for our staff,  candidates and customers necessary to avoid Covid-19 danger.
We are operating continuously. We understand that especially in this difficult time our customers need our continuous suport.
We suport also crisis management for HR area in comapnies.