Key Account Manager ds. sprzedaży projektów medycznych
Warszawa/ Zdalnie money UoP/ B2B

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Dla naszego klienta z branży wydawniczej, poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Manager ds. sprzedaży projektów medycznych.

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy
  • Kreowanie nowych projektów farmaceutycznych skupionych wokół tytułów prasowych oraz witryn internetowych Klienta
  • Sprzedaż projektów specjalnych medycznych;
  • Realizacja celów sprzedażowych i założeń biznesowych
  • Podnoszenie poziomu sprzedaży wśród obecnych oraz nowych Klientów;
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami;
  • Monitoring i analiza rynku w obszarze szeroko rozumianej medycyny;

Wymagania:

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B;
  • Motywacja do podnoszenia własnych kompetencji oraz poszerzania wiedzy w obszarze medycyny;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • Bardzo dobre umiejętności handlowe i negocjacyjne;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;

Klient oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet sportowy
  • Hybrydowy model pracy

Call us +48 22 114 37 61 or send us your CV

Chcemy poinformować, że podjęliśmy wszelkie zalecane środki ochrony w stosunku do naszego zespołu, wobec kandydatów i naszych klientów aby uniknąć zagrożenia zarażenia Koronawirusem.
Nie przerywamy naszej działalności. Rozumiemy, że szczególnie w tej trudnej sytuacji nasi klienci potrzebują naszego ciągłego wsparcia w rekrutacji pracowników.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Służymy też pomocą z zakresie doradztwa kryzysowego związanego z problematyką HR z jaką przychodzi mierzyć się wszystkim firmom.
We would like to inform that we undertook all available precautions for our staff,  candidates and customers necessary to avoid Covid-19 danger.
We are operating continuously. We understand that especially in this difficult time our customers need our continuous suport.
We suport also crisis management for HR area in comapnies.