LOGO Premium Consultants Sp. z o. o.

doradztwo personalne, rekrutacja pracowników

Tu jestesmy:
ikona ikona

Premium Consultants Sp. z o. o.
Ul. Wiśniowa 38/4
02-520 Warszawa
Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę

O nas

Premium Consultants Sp. z o.o. jest nową, dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego. Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji, posiadające niezbędną wiedzę i umiejętności, które pozwalają w sposób profesjonalny i efektywny prowadzić procesy rekrutacyjne w Państwa Firmie.

Premium Consultants Sp. z o.o. specjalizuje się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne. Projekty zlecone przez naszych Klientów realizujemy metodami: search and selection (wykorzystując nasze zasoby bazodanowe) oraz direct search (metodą pozwalającą na bezpośrednie poszukiwania potencjalnych kandydatów). Wykorzystywanie obu ww. metod jest gwarancją na efektywne działanie oraz dotarcie do najlepszych, wyselekcjonowanych kandydatów - osób zmotywowanych i chętnych do podjęcia nowych wyzwań zawodowych. Do każdego zleconego projektu podchodzimy w sposób indywidualny dostosowując metody działania do potrzeb naszego Klienta. Projekty prowadzimy zgodnie z harmonogramem prac dostarczonym do Klienta.

Przyjęty czas realizacji projektu ustalany jest indywidualnie i zależy od skali trudności poszukiwań (specjalizacji, regionu itp.) oraz dostępności kandydatów. Konsultanci Premium Consultants to osoby mające uprawnienia niezbędne do wykonywania profesjonalnych testów psychologicznych. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie dobrać i przeprowadzić odpowiednie dla danego stanowiska testy.

Na zatrudnianych przez nas pracowników udzielamy gwarancji, która zabezpiecza naszych Klientów przed dodatkowymi kosztami związanymi z powtórną realizacją projektu.

Zapraszamy do kontaktu z Konsultantami Naszej Firmy.

Dlaczego warto

Dobór kandydata zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami organizacji, oszczędność czasu działu personalnego, korzystanie z zasobów wiedzy i doświadczenia konsultantów Premium Consultants, zapoznanie z ofertą ściśle wyselekcjonowanej grupy...
ikona

KontaktTelefon kontaktowy:
221 143 761
Napisz do nas:
biuro@p-consultants.pl
LOGO Premium Consultants Sp. z o. o.
Premium Consultants Sp. z o. o. - doradztwo personalne, rekrutacja pracowników na stanowiska średniego, wyższego szczebla i stanowiska specjalistyczne.
ikona strona główna ikona informacje o nas ikona zakres usług ikona oferty pracy ikona skontaktuj się z nami
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych